+7 (495) 644 25 25

Müşteri Hizmetleri Merkezi

Hesabınız Bir Günde Hazır.

Hızlı ve kolay küçük işletme kredisi ve uygun Faizli Mikro kredi Avantajlarından Yararlanın. Uzman Kobi Danışmanlarıyla İhtiyaçlarınızı Belirleyelim…

Müşterimiz olun, fırsatı kaçırmayın!

Contact Form Procommerce FCM Turk

1 Günde Hesabınızı Açalım

Uygun Faizli Mikrokredi Avantajlarından Yararlanın

Uzman Kobi Danışmanlarıyla İhtiyaçlarınızı Belirleyelim

Ürünlerimiz

İş geliştirme, mikro veya  dış ticaret finansmanı  kredi fırsatlarımızdan faydalanmak için aşağıdaki formu doldurduktan sonra hesabınız bir günde hazır. Müşterimiz olun, size özel fırsatlarımızdan hemen yararlamaya başlayın!

Sıkça Sorulan Sorular

  • İş geliştirme kredileri
  • Mikro krediler
  • Bireysel krediler

    Hemen Başvur

Bize bu sayfada bulunan formu doldurarak veya telefon ile +7 495 644 25 25 numaralı telefondan ulaşıp, minimum koşullar hakkında bilgi alabilirsiniz.
Hemen Başvur

Rusya Federasyonu sınırları içerisinde ticari faaliyet gösteren girişimcilerin işlerini geliştirme ve büyütmelerine destek vermek amacıyla tasarlanmış, aylık eşit taksit ödemeli çok tercih edilen bir ürünümüzdür.

Hemen Başvur

Bu tip kredilerde vadelerimiz standart olarak 12-36 ay arasında değişmektedir ve kredi büyüklükleri 1’500’000.- Ruble den 50’000’000.- Ruble ye kadar çıkabilmektedir.

Bu ürünün vadesinin belirlenmesinde en önemli faktör, müşterinin ticari faaliyetinden doğan aylık iş hacmi, operasyonel giderleri ve bunlara bağlı olarak oluşan net nakit akışı büyüklüğüdür. Özellikle aylık ciroları 5 – 30 milyon Ruble arasında değişen firmalar için uygun bir kredimizdir.

İş Geliştirme Kredileri mantığında hazırlanmış olan Mikro Krediler,  maximum Rub 1’500’000.- ye kadar olup İP (şahıs şirketleri) tarafından da kullanılabilmektedir.

Aylık ciroları 10 milyon Rubleyi aşmayan firma ve şahıs şirketleri için daha uygun olan bu tür mikro-kredilerde bankamız kredi tahsis işlemini 3 gün içersinde tamamlamakta ve teminat yönünden de son derece esnek hareket etmektedir.

Hemen Başvur

Her türlü bireysel kredi ihtiyacınıza çok kısa zamanda, esnek vade ve teminat imkanlarıyla cevap verebilmekteyiz. Bu tür kredilerde 60 aya kadar uzanan vadelerde Rub 3 milyona kadar çıkabilmekteyiz.

Hemen Başvur

 

Bize bu sayfada bulunan formu doldurarak veya telefon ile +7 495 644 25 25 numaralı telefondan ulaşıp, kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Hemen Başvur

Bize bu sayfada bulunan formu doldurarak veya telefon ile +7 495 644 25 25 numaralı telefondan ulaşıp, gerekli evraklar konusunda bizden bilgi alabilirsiniz.
Hemen Başvur

Bize bu sayfada bulunan formu doldurarak veya telefon ile +7 495 644 25 25 numaralı telefondan ulaşıp, kredi başvuru süreçleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.
Hemen Başvur

Evinizin İnşaatına Bir Tuğla Da Bizden!
Konutunuzun kalan inşaatının tamamlanması için kredimize başvurun, 12​0 aya kadar vade imkânı ile uygun koşullarda hemen ev sahibi olun.​

Giyim, Mobilya, Yedek Parça ve Araç Bakım Sektörlerine özel krediler işletmeniz için gerekli olan sermayeyi temin edin, iş ortaklarınıza teminat güvencesi sunarak yolunuza sağlam adımlarla devam edin!

Dış Ticarete İlk Adım Procommerce Bank’la Atılır! KOBİ’lerin ihtiyaçlarına uygun olarak düzenlenen Procommerce Bank dış ticaret kredileri ile işletmeniz için gerekli olan sermayeyi temin edin, iş ortaklarınıza teminat güvencesi sunarak yolunuza sağlam adımlarla devam edin!

Hızlı ve Kolay İşletme Krediniz Hazır...

Müşterimiz olun, fırsatı kaçırmayın!

Contact Form Procommerce FCM Turk

Hızlı ve kolay KOBİ kredisi.

Uzman KOBİ Danışmanlarıyla Hemen Görüşün

ProCommerce Bank Ltd. : Timiryazevskaya ulitsa 1, Moskova 127422, Rusya Federasyonu 

İletişim: 
  Tel +7 495 644 25 25  | info@procombank.ru

© 2022 “ProCommerceBank Ltd.” Her hakkı saklıdır. Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin politikamız.

Deneyimli hesap uzmanlarımız sizi Arasın...

Hesap açılışı için sizi bilgilendirelim.

Form Beni Ara Turkce